דבר יו"ר המועצה הדתית, הרב אשר שוקר

בס”ד

הרב אשר שוקר

תושבים יקרים,

מרגע כניסתי לתפקיד ממונה המועצה הדתית ראש העין בס”ד ראיתי לנגד עיני את השירות הטוב ביותר כפי שאני נוהג לעשות בעשרות השנים בתפקידיי השונים, המועצה מספקת שירותים דתיים לאזרחים רבים מקרב תושבי העיר והסביבה מכל הגוונים כשהמטרה לקדש שם שמיים ולהאהיב את היהדות על כל חלקי הציבור.

אני מאמין במאור פנים ושירות אישי בצורה הטובה ביותר, שירותי הדת ניתנים בתחומים: נישואין, כשרות, טהרת המשפחה, הדרכת כלות, חברה קדישא, אירועי תרבות תורנית שונים, כגון: עריכת ליל הסדר מרכזית, כנסים, סיוע לבתי כנסת, בתי מדרש ועוד.

המועצה עושה מאמץ להציב אתכם, התושבים במרכז העשייה, בשאיפה להעניק לכם את השירות הזמין הטוב והיעיל ביותר ולקרב את שירותי הדת לכלל הציבור בנועם.

לשירותכם אתר האינטרנט הרשמי החדש של המועצה שהקמנו, הושקעה בו מחשבה לשירות יעיל וזמין, על מנת לחבר בין הקהילות למועצה ולשירותים הניתנים ושהשירות יהיה נגיש וקל למגוון רחב של מידע בתחומי הדת השונים. לראשונה, התווספה האפשרות לביצוע תשלומים באמצעות האתר.  כמו-כן, קבלת אינפורמציה מקסימלית בתחומים שונים, תהליך רישום נישואין, קבלת תעודת כשרות, מיקום וזמני מקוואות, בית עלמין ועוד.

האתר מאפשר לנו לייעל את מערך השירות ולאפשר לכם נגישות מהירה ויעילה למשרדי המועצה השונים, פנייה באמצעות אפליקציית ווטסאפ ולהוות מקור מידע עדכני של נתונים, חדשות , אירועים, הודעות לציבור ומספרי טלפון חשובים.

כמו כן, האתר משמש כערוץ קשר נוסף אשר באמצעותו תוכלו לכתוב בכל דבר ועניין, נשמח לקבל הארות ורעיונות מבורכים. בהזדמנות זו רוצה אני להודות ולברך את צוות עובדי המועצה בכל התחומים שעושים עבודת קודש ברגישות, מסירות, נאמנות ואחריות מלאה.

ברכתי אליכם שחפץ ד’ בידינו יצלח ולא תצא תקלה מתחת ידינו ומאחלים לכם גלישה מהנה וקבלת שירות איכותי.